Möt våra medarbetare

Marcus Berntsson

VD
marcus.berntsson@fyrstads.se
070-557 90 06

Isabell Waldell

AFFÄRSOMRÅDESCHEF ENERGI
isabell.waldell@fyrstads.se
073-0736565

Robert Carlsson

AFFÄRSOMRÅDESCHEF ENTREPRENAD
robert.carlsson@fyrstads.se
070-819 50 80

Julia Friberg

AFFÄRSANALYTIKER
julia.friberg@fyrstads.se
072-215 30 77

Alexander Olofsson

CONTROLLER
alexander.olofsson@fyrstads.se
073-025 24 26

Nicklas Ebestam

PROJEKTÖR ENERGI
nicklas.ebestam@fyrstads.se
0760-14 00 11

Marcus Myrén

PROJEKTLEDARE
marcus.myren@fyrstads.se
072-084 82 91

Jacob Carris

ENERGIRÅDGIVARE
jacob.carris@fyrstads.se
072-143 27 79

Joakim Borgström

PROJEKTLEDARE ENERGI
joakim.borgstrom@fyrstads.se
076-118 24 26

Tony Olofsson

PROJEKTLEDARE ENTREPRENAD
tony.olofsson@fyrstads.se
070-557 97 76

Linda Albinsson

ADMINISTRATÖR
linda.albinsson@fyrstads.se
072-141 35 47

Jennifer Johansson

EKONOMI
ekonomi@fyrstadsentek.se
070-956 67 82

Våra medarbetare är avgörande för vår framgång och vi är mycket stolta över den erfarenhet och kompetens vi tillsammans besitter.

Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?