Välkommen att höra av dig!

Kontakta oss

Personalen

Marcus Berntsson

VD
marcus.berntsson@fyrstads.se
070-557 90 06

Alexander Olofsson

PROJEKTLEDARE TEKNIK
alexander.olofsson@fyrstads.se
073-025 24 26

Petronella Berndtsson

PROJEKTLEDARE TEKNIK
petronella.berndtsson@fyrstads.se
073-053 81 01

Johan Persson

AFFÄRSOMRÅDESCHEF ENTREPRENAD
johan.persson@fyrstads.se
070-592 07 37

Tony Olofsson

PROJEKTLEDARE ENTREPRENAD
tony.olofsson@fyrstads.se
070-557 97 76

Linda Albinsson

ADMINISTRATÖR
linda.albinsson@fyrstads.se
072-141 35 47

Jacob Carris

PROJEKTLEDARE ENERGI
jacob.carris@fyrstads.se
072-143 27 79

Nicklas Ebestam

PROJEKTÖR ENERGI
nicklas.ebestam@fyrstads.se
0760-14 00 11

Jennifer Johansson

EKONOMI
ekonomi@fyrstadsentek.se
070-956 67 82

Söker du någon av våra andra bolag, gå in på...

Fyrstadsgruppen

Fyrstads El

Elektriker online

Fyrstads El i Göteborg

Fyrstads El Etcetra

Fyrstads Elpartner

Fyrstads Byggpartner

Fyrstads Konsult

Fyrstads Fastighet

Fyrstads Marknadspartner

Faktureringsadress

Vi ser helst att er faktura är i pdf-format och skickas till ekonomi@fyrstadsentek.se

För er information: All insamling, behandling och lagring av era personuppgifter sker i enlighet med Dataskyddsförordningen GDPR.

För mer information, se vår sekretesspolicy alt. skicka ett mail till info@fyrstads.se

Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?